FAQ

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Jeśli wciąż będziesz mieć wątpliwości, zapraszam do kontaktu. 🙂

Z czego wykonane są produkty Tollini?

Technika, w której tworzę to witraż Tiffany. W pracy wykorzystuję szkło, naturalne suszone kwiaty, taśmę miedzianą oraz cynę.

Jak dbać o produkty?

Aby uniknąć narażenia biżuterii na uszkodzenia, zwłaszcza aby nie uszkodzić naturalnych kwiatów zamkniętych biżuterii należy unikać kontaktu z wodą oraz detergentami. Aby kwiaty zachowały jak najdłużej swoje kolory polecam przechowywać produkty w zamkniętym, suchym miejscu i unikać długiej ekspozycji na słońce.

Czy można zamówienie odebrać osobiście?

Tak, zamówienie można odebrać osobiście w Pyskowicach. Miło będzie mi poznać Cię osobiście!

W jaki sposób można zapłacić? Czy akceptujecie PayPal?

Płatności można dokonać poprzez szybkie przelewy, blikiem oraz poprzez przelew tradycyjny. Można również zapłacić przy odbiorze. Niestety na chwilę obecną płatności za pomocą PayPal nie są możliwe.

Czy można zlecić wykonanie biżuterii według własnego pomysłu?

Jak najbardziej tak. W tym przypadku napisz lub zadzwoń do mnie. Będzie mi bardzo miło stworzyć coś tylko dla Ciebie.

Jaki jest koszt wykonania biżuterii personalizowanej lub ozdoby?

Koszt zależny jest od stopnia skomplikowania projektu oraz materiałów użytych do jego wykonania. Opisz mi dokładnie czego oczekujesz i jakie masz pomysły, będę wycenię wtedy pracę oraz podam termin realizacji.

Czy biżuteria nie uczula?

Staram się robić wszystko aby biżuteria nie wywoływała odczynów alergicznych. Do tworzenia szklanych zawieszek używam cyny bezołowiowej a zawieszam je na antyalergicznych łańcuszkach. W bransoletkach i kolczykach używam elementów ze stali chirurgicznej. Jest jednak możliwe, że mimo moich starań alergia może wystąpić.

Przypadkowo uszkodziłam biżuterię, czy jest możliwość jej naprawienia?

W większości przypadków możliwe jest naprawienie biżuterii i przywrócenie jej do stanu pierwotnego. Skontaktuj się ze mną. Coś zaradzimy. 🙂

Shopping Cart
Scroll to Top