OPINIE O MARCE

Katarzyna

Już 2 razy zamawiałam produkty na prezenty. Od początku współpraca z Tollini na najwyższym poziomie, dbałość o szczegóły i zadowolenie klienta odczuwane na każdym kroku. Projekty konsultowane i aranżowane ze smakiem i gustem, personalizowane w cudownym stylu. Obdarowane osoby były zachwycone pięknem kolczyków, bransoletek czy podkładek, które sprawiają że czujesz się wyjątkowo, kiedy z nich korzystasz. Tollini to nie tylko piękno za szkłem, to pasja, dbałość o szczegóły a przede wszystkim przelanie na szkło pragnień klientów. Polecam z całego serca.

Ewa Monika

Markę Tollini-piekno za szkłem znalazłam przez przypadek na Facebooku na profilu koleżanki i z ciekawości zaczęłam przeglądać zdjęcia produktów z zamiarem kupna bransoletki z koralikami ale ostatecznie po konsultacji z Mają /właścicielką zamówiłam naszyjnik w kształcie serca z zatopionymi dmuchawcami, który został zrobiony na indywidualne moje zamówienie. Pięknie wykonany naszyjnik zachęcił mnie do zamówienia bransoletki w takim samym kształcie również z dmuchawcami :-DD do tego doszły jeszcze inne bransoletki z kamykami. Polecam z całego serca.  produkty, są one po prostu piękne i doskonale wykonane a do tego ślicznie opakowane 

Katarzyna J.

Mam kolejną biżuterię od Tollini – jest jedyna w swoim rodzaju. Niepowtarzalna i wyjątkowa, taka jak jej każde nabywczyni. Lubię nosić biżuterię która jest niespotykana, która wyróżnia mnie z tłumu. Wszystko wykonane z pasją i doskonałe w każdym calu. Każda kobieta powinna mieć coś dla siebie czego nie będzie miał nikt inny. Kontakt na najwyższym poziomie. Polecam z całego serca!

Shopping Cart
Scroll to Top